Lars Holm akvarell

227899

HOLM, Lars (född 1956): "Vilande sparvhök", signerad och daterad Lars Holm -88, akvarell, 54x72 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Lars Holm akvarell

Budhistorik (8 bud)
1133161
1133156
700
1133153
650
1132990
600
1132989
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.