Dessertbestick

227898

DESSERTBESTICK, silver med handtag av pärlemor, England, 1800-tal, bestående av: 12 gafflar, 12 knivar, i schatull

Olika årsstämplar

Silver

Monter 10

Dessertbestick

Budhistorik (6 bud)
1138908
1138812
2 800
1138811
2 600
1138809
1131706
1 800

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.