Lars Holm akvarell

227896

HOLM, Lars (född 1956): Sträckande tärnor, signerad Lars Holm, akvarell, 55x74 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Lars Holm akvarell

Budhistorik (3 bud)

1126880
1133672
1126880

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.