Eva Zettervall färglitografi

227894

ZETTERVALL, Eva (född 1941): Figurkomposition, signerad Eva Zettervall, färglitografi, 50x38 cm

Konst

Fack 10

Eva Zettervall färglitografi
Budhistorik (1 bud)

1129869
2014-02-05 16:25:19

2014-02-07 kl 15:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.