Erland Kullberg färglitografi

227886

CULLBERG, Erland (född 1931): Figurkomposition, signerad E Cullberg, PT, färglitografi, 56x78 cm

Fack 9

Erland Kullberg färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1133014
950
1132832
900
1131380
850
1131332
1129313
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.