Lars Holm akvarell

227884

HOLM, Lars (född 1956): Sjöfågel på kobbe, signerad Lars Holm, akvarell, 27x36 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Lars Holm akvarell

Budhistorik (11 bud)
1133430
750
1133432
700
1133430
650
1133392
600
1133371
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.