Lars Holm akvarell

227882

HOLM, Lars (född 1956): Ejder, signerad Lars Holm, akvarell, 27x36 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Lars Holm akvarell

Budhistorik (15 bud)
1133683
900
1133680
850
1133572
1133678
1133572
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.