Hans Wigert kol på papper

227880

WIGERT, Hans (född 1932): Björklisa, signerad och daterad Hans Wigert 2004, kol på papper, 48x62,5 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Hans Wigert kol på papper

Budhistorik (14 bud)
1131257
2 400
1131255
1131252
1131253
1131252
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.