Vassily Kandinsky litografi

227874

KANDINSKY, Vassily (1866-1944) efter: Fond Jaune, signerad och daterad i trycket VK-31, färglitografi, 99/400, 36x25 cm

Fuktskada

Rum 5

Vassily Kandinsky litografi
Budhistorik (39 bud)
1130526
4 200
1130523
1130519
3 800
1130331
3 600
1129225
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.