Jim Dine serigrafi

227855

DINE, Jim (1935): 8 Hearts, signerad och daterad 1970, färgserigrafi med silverspray, 63x75 cm

Rum 11

Jim Dine serigrafi

Budhistorik (11 bud)
1130147
6 200
1121747
6 000
1121746
5 000
1121739
4 200
1121419

Slutpris SEK:
6 200
651 EUR, 806 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.