Ulrica Hydman Vallien färglitografi

227852

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm

Rum 8

Budhistorik (16 bud)
1133782
1133689
1132644
950
1133366
900
1132644
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.