Peter Dahl färglitografi

227851

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x91 cm

Rum 8

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1133613
1 900
1123949
1 800
1123949
1 600
1131167
1123949
1 400

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.