Madeleine Pyk färglitografi

227850

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1131307
1131277
950
1131192
900
1126249
850
1126052

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.