Madeleine Pyk färglitografi

227848

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (16 bud)
1132827
1132541
1131241
950
1131204
900
1131184
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.