Yrjö Edelmann färglitografi

227847

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladmått 61x44 cm

Rum 8

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (15 bud)
1133802
1 400
1132991
1 300
1132137
1132988
1132137

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.