Oidentifierad konstnär olja på duk

227843

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR; Kustvy med klippor, otydligt signerad och daterad 1937, olja på duk, 32x48 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Budhistorik (14 bud)
1127217
1 800
1127107
1 700
1127216
1 600
1127107
1123726

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.