Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

227842

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 53/100, färgcarborundum, bladmått 56x75 cm

Rum 8

Budhistorik (12 bud)
1130740
1131310
1130740
1 900
1130914
1 800
1130740
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.