Figurin brons

227841

FIGURIN, 1900-tal, orientalisk, förgylld brons, höjd 9 cm

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 23

Figurin brons

Budhistorik (69 bud)
1130080
10 500
1130076
10 000
1130075
9 800
1130065
9 600
1130064
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.