Madeleine Pyk färglitografi

227834

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1131456
950
1131174
900
1129261
850
1123908
1126251
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.