Madeleine Pyk färglitografi

227832

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1128722
1131178
1128722
950
1131176
900
1128722
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.