Ulrica Hydman Vallien färglitografi

227826

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 60x43 cm

Rum 8

Budhistorik (12 bud)
1131582
1132240
1131582
1131612
1131582
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.