Yrjö Edelmann färglitografi

227824

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm

Rum 8

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1127203
1 300
1132070
1127203
1132069
1127203
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.