Jan Håfström färglitografi

227818

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått 74x62 cm

Rum 8

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (23 bud)
1131244
1 700
1130889
1 600
1130889
1131091
1 400
1130889
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.