Lena Linderholm färglitografi

227816

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, bladmått 60x80 cm

Rum 8

Lena Linderholm färglitografi

Budhistorik (4 bud)

1130333
450
1130159
1129299
1124484

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.