Albert Contreras oljemålning

227815

CONTRERAS, Albert (USA, 1933): "No 365", signerad och daterad 1968 a tergo, olja på duk, 45x45 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Albert Contreras oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1129887
1 900
1129883
1 800
1129882
1 700
1129880
1 600
1129879

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.