Sven Erixson oljemålning

227812

ERIXSON, Sven (1899-1970): Spanjorskor, signerad X:et, olja på duk, 55x67 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Sven Erixson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1129505
5 400
1121702
5 200
1121411
5 000
1121700
5 000
1121411
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.