Fartygsbord M/N Verdi

227810

FARTYGSBORD, mahogny och mässing, höjd 77, diameter 119 cm
Proveniens M/N Verdi, byggd 1951, Genova, upphuggen 1977

Ytskador och fläckar

Möbler, Nautica/Technica

Rum 9

Fartygsbord M/N Verdi

Budhistorik (21 bud)
1130358
6 600
1130365
6 400
1130358
6 200
1130363
6 000
1130358
5 800

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.