Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

227809

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): "Adam och Eva", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 8

Budhistorik (4 bud)

1128502
850
1123881
1123881
1123670

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.