Eric Hallström oljemålning

227807

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): "Vårkasar", signerad E. Hallström, olja på duk, 60x76 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Eric Hallström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1129959
2 600
1129957
2 400
1129949
1128234
1127429
950

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.