Axel Nilsson oljemålning

227806

NILSSON, Axel (1889-1981): Kvinna i fåtölj, signerad och daterad Axel Nilsson 1931, olja på duk, 66x50 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Axel Nilsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1130056
5 800
1130044
5 200
1130017
5 000
1129436
4 200
1129053

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.