Jockum Nordström färglitografi

227802

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 229/250, färglitografi, bladmått 61x84 cm

Rum 8

Budhistorik (9 bud)
1130350
5 600
1129487
5 400
1129396
5 200
1126890
5 000
1121723
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.