Madeleine Pyk färglitografi

227798

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1130150
950
1130077
900
1130148
850
1130077
1130072
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.