Per Kirkeby färgetsning

227797

KIRKEBY, Per (Danmark, född 1938): Komposition, monogramsignerad och daterad PK 83, färgetsning, bladmått 86x65 cm

Per Kirkeby färgetsning
Budhistorik (6 bud)
1130372
1124436
1123061
1120169
950
1119624
550

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.