Madeleine Pyk färglitografi

227795

PYK, Madeleine (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 64x49 cm

Rum 8

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1130073
1 800
1130525
1 700
1130073
1 600
1130255
1130073
1 300

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.