Malcolm Morley färglitografi

227790

MORLEY, Malcolm (USA, född 1931): Arles/Miami: Parrot Jungle, 1973, signerad och numrerad Malcolm Morley 66/150, färglitografi, 60x85 cm

Fack 9

Malcolm Morley färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1129203
600
1129325
600
1129203
500
1128033
450
1126650

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.