Silverfat

227782

FAT, silver, med punsad och ciselerad dekor, svenska importstämplar, längd 27 cm, vikt ca 400 g

Smärre skador

Silver

Monter 23

Silverfat

Budhistorik (18 bud)
1130535
4 400
1130530
4 200
1130527
1130522
3 800
1130518
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.