Franskt blombord i Louis XVI-stil

227778

BLOMSTERBORD, Frankrike omkring 1900, Louis XVI-stil, yttäckande inläggningar, beslag av förgylld brons, höjd 69, 58x40 cm

Ytkrackeleringar

Rum 2

Budhistorik (36 bud)
1130199
8 400
1130198
8 200
1130196
8 000
1130194
7 800
1130192
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.