Rudolf Pleissner oljemålning

227763

PLEISSNER, Rudolf (1889-1977): Stadsmotiv, signerad R Plessner, olja på duk, 47x68 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Rudolf Pleissner oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1141563
6 000
1140796
5 800
1140796
5 400
1136690
5 200
1140634
5 000

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.