Orientaliskt fat

227750

FAT/RELIEF, 1900-tal, orientaliskt, signerad, dekor av djur och växter, diameter 48 cm

Diverse

Rum 3

Orientaliskt fat

Budhistorik (10 bud)
1127327
850
1128706
1127327
750
1128703
700
1127327
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.