Erik Jönsson oljemålning

227745

JÖNSSON, Erik (1893-1950): Stilleben med narcisser och äpplen, signerad och daterad E Jönsson 1919, olja på papper på pannå, 73x48,5 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1130289
2 800
1130276
2 600
1130273
2 400
1129709
1128464

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.