Bernhard Oscarsson oljemålning

227741

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Vallflicka med getter, signerad och daterad Oscarsson, olja på pannå, 46x54 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (2 bud)

1122647
1122646

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.