Svetoslav Novossadyouk oljemålning

227739

NOVOSSADYOUK, Svetoslav (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, olja på duk, 65x50 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (35 bud)
1129736
10 500
1129728
10 000
1129732
10 000
1129728
9 200
1129726
9 000

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.