Koppar med fat empirestil

227737

KOPPAR med FAT, 6 st, porslin, 1800-tal, empirestil, delvis förgylld och målad dekor

Sliten förgyllning

Keramik/Porslin

Monter 23

Koppar med fat empirestil

Budhistorik (16 bud)
1130236
1 400
1130227
1 300
1129450
1130218
1129450

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.