Ryska stolar

227731

STOLAR, 4 st, ryska, S:t Petersburg, empire, fanérade i mahogny

Lagningar, fanérskador

Rum 14

Ryska stolar

Budhistorik (3 bud)

1125543
5 000
1121579
1120249

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.