Skrin

227722

SKRIN, med lådinsats, Kina, 17/1800-tal, namnu/huali, höjd ca 17, 13x12 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 23

Skrin

Budhistorik (31 bud)
1130550
4 600
1130548
4 400
1130540
4 200
1130539
1130538
3 800

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.