Yrjö Edelmann litografi

227721

EDELMANN, Yrjö (född 1940): Formel 1, signerad, ea, färglitografi, 59x86 cm

Fack 15

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (10 bud)
1129643
1 900
1129509
1 800
1129640
1 800
1129509
1 700
1122224
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.