Yrjö Edelmann litografi

227718

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Inslagen golfklubba, signerad och numrerad Y. Edelmann, 28/150, färglitografi, bladstorlek ca 122x88 cm

Vågigt papper

Rum 11

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (5 bud)
1128625
900
1126290
1124007
700
1124006
1118734

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.