Marc Tobey färgakvatint

227713

TOBEY, Marc (USA 1890-1976): Golden Days, 1974, signerad och numrerad 70/90, färgakvatint, 23,4x14,5 cm, Edition de Beauclair, Frankfurt am Main (blindstämpel), litteratur: Heidenheim 40

Monter 20

Marc Tobey färgakvatint
Budhistorik (8 bud)
1127898
1124953
2 600
1121998
1 800
1121721
1 400
1118084
850

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.