Marc Tobey färgakvatint

227711

TOBEY, Marc (USA 1890-1976): Liberation, 1973, signerad och numrerad 28/96, färgakvatint, 27,7x24 cm, Edition de Beauclair, Frankfurt am Main, litteratur: Heidenheim 38

Marc Tobey färgakvatint

Budhistorik (7 bud)
1127892
3 200
1124504
1124503
1124502
1122005
1 300

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.