Matbord teak

227708

MATBORD med i iläggsskiva 1900-talets andra hälft, teak, höjd 72 cm, 164x83, iläggsskiva 42 cm

Ytskador

Rum 10

Matbord teak

Budhistorik (15 bud)
1127241
1128728
2 800
1127241
2 600
1128579
2 400
1127241

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.